SPA01A-12
MEAN WELL
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 83mA 9V - 18V Input
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +