SCW12A-12
MEAN WELL
Isolated Module DC/DC Converter - 1 Output - 12V - 1A - 12W - 9 to 18 VDC Input - 82% Efficiency - Through Hole.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +