RSP-320-3.3
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 3.3V@60A - 198W
Description +
Search Keywords: RSP32033
  • Part No:
    RSP-320-3.3
  • DC Input Voltage:
    124 to 370 V
  • AC Input Voltage:
    88 to 264 V
  • Dimension:
    215 x 115 x 30 mm