PWM-90-12DA2
MEAN WELL
AC/DC LED Driver, 90 W, 12 VDC, 7.5 A, Constant Voltage, 90 VAC to 305 VAC, PWM-90 Series
RoHS Compliant
End of Life: Final orders must be placed by 06/30/2026
Description +