PSD-45C-24
MEAN WELL
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 24V 1.875A 45W 8-Pin
Description +
Search Keywords: PSD45C24
  • Part No:
    PSD-45C-24
    1
  • Mounting:
    Screw
  • Number of Outputs:
    1
  • Dimension:
    127 x 76 x 30 mm
  • Family:
    PSD-45C-24
  • Input Voltage:
    72 V