NPF-200V-54
MEAN WELL
200W Constant Current/Voltage LED Power Supply - 54V - 3.71A - Class II - IP67 - O/P - 3 in1 Dimming
RoHS Compliant
End of Life: Final orders must be placed by 12/31/2026
Description +