MPM-45-48ST
MEAN WELL
45W AC-DC Medical Encapsulated power supply - Output 48VDC at 0.94A - Screw terminal block - 2xMOPP
Description +
Search Keywords: MPM4548ST
  • Part No:
    MPM-45-48ST
    1
  • Family:
    MPM-45-48ST
  • Input Frequency:
    47 to 63 Hz
  • Efficiency:
    92(Typ) %
  • AC Input Voltage:
    110,230 V