MPM-45-24ST
MEAN WELL
45W AC-DC Medical Encapsulated power supply - Output 24VDC at 1.88A - Screw terminal block - 2xMOPP
Description +
Search Keywords: MPM4524ST
  • Part No:
    MPM-45-24ST
  • Efficiency:
    92.5(Typ) %
  • Input Frequency:
    47 to 63 Hz
  • Family:
    MPM-45-24ST
  • AC Input Voltage:
    110,230 V