MPM-45-15ST
MEAN WELL
45W AC-DC Medical Encapsulated power supply - Output 15VDC at 3A - Screw terminal block - 2xMOPP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +