MDD06F-15
MEAN WELL
Module DC to DC 2-OUT 15V 200mA 6W Through Hole 8-Pin DIP24 Tube/Carton
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +