LPV-100-12-PH
MEAN WELL
AC/DC LED Power Supply - Const Volt - 102W - Fixed:12 Vdc @ 8,500mA (8.5 A) - Dim: No
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +