LPS-100-7.5
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 7.5V@13.3A - 99.75W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: LPS10075
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    LPS-100-7.5
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    222 x 62 x 32 mm