EPS-65S-12
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 12V@5.96A - 65W
Description +
Search Keywords: EPS65S12
  • Part No:
    EPS-65S-12
  • AC Input Voltage:
    80 to 264 V
  • DC Input Voltage:
    127 to 370 V
  • Dimension:
    76.2 x 50.8 x 27 mm