EPS-65-36-C
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 36V@2A - 65.16W - w/Cover
Description +
Search Keywords: EPS6536C
  • Part No:
    EPS-65-36-C
  • DC Input Voltage:
    127 to 370 V
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V
  • Dimension:
    103.4 x 62 x 37 mm