EPS-45-7.5-C
MEAN WELL
120W AC-DC Power Supply - Open Frame - 7.5 VDC - 80 to 264 VAC Input - 2" x 4" - Includes Cover & L Bracket
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: EPS4575C
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    EPS-45-7.5-C
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V
  • Dimension:
    103.4 x 62 x 37 mm