EPP-500-18
MEAN WELL
500W AC-DC Power Supply - Open Frame - 18 VDC - 80 to 264 VAC Input - PFC Function - 3" x 5"
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
End of Life: Final orders must be placed by 12/31/2026
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +