EPP-300-24
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@8.33A - 199.9W 1
Description +
Search Keywords: EPP30024
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    EPP-300-24
  • Unit of Measure:
    1
  • Dimension:
    127 x 76.2 x 35 mm