EPP-300-15
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 15V@13.33A - 200W 1
Description +
Search Keywords: EPP30015
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    EPP-300-15
  • Unit of Measure:
    1
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    127 x 76.2 x 35 mm