EPP-200-27
MEAN WELL
AC/DC Power Supply Single-OUT 27V 5.3(Convection)A/7.5(Forced Air)A 202.5W 10-Pin
Description +
Search Keywords: EPP20027
  • Part No:
    EPP-200-27
    1
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • AC Input Voltage:
    80 to 264 V
  • Dimension:
    101.6 x 50.8 x 29 mm