EPP-200-15
MEAN WELL
AC/DC Open Frame Power Supply (PSU) - ITE - 1 Output - 140 W - 200W @ 10CFM - 80V AC to 264V AC.
Description +
Search Keywords: EPP20015
  • Part No:
    EPP-200-15
  • AC Input Voltage:
    80 to 264 V
  • Dimension:
    101.6 x 50.8 x 29 mm