DRS-240-36
MEAN WELL
AC-DC Power Supply/UPS/Battery Charger - DIN Rail - 36VDC - 6.6A - Input: 90 to 305 VAC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +