DPB09A-12
MEAN WELL
9W DC-DC Regulated Converter - PCB mount - Wide Input 9-18VDC - Dual Output ±12VDC at ±0.375A - SIP through hole package - Rem ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
9W DC-DC Regulated Converter - PCB mount - Wide Input 9-18VDC - Dual Output ±12VDC at ±0.375A - SIP through hole package - Remote ON/OFF