DDRH-120-12
MEAN WELL
DC-DC Converter - 120W - Output: 12VDC - Input: 250 to 1500VDC - DIN Rail
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +