APV-12-12-PH
MEAN WELL
AC/DC Single output LED driver Constant Voltage (CV) - Output 12VDC at 1A - Fixed: 1,000mA - 12W - No dimming function.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +