SCE028LD3DP3B
Mallory Sonalert
Audio 16VDC 28VDC 40mA 85dBAdBA 2400Hz to 3400Hz Panel Mount Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SCE028LD3DP3B
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Mallory Sonalert
  • Part No:
    SCE028LD3DP3B
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Minimum Operating Supply Voltage:
    16 VDC
  • Maximum Operating Supply Voltage:
    28 VDC
  • Product Diameter:
    42.85 mm