JT028-RG-CD
Mallory Sonalert
Audio 20VDC/20VAC 28VDC/28VAC 90mA 24VDC/24VAC Panel Mount Wire Lead Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: JT028RGCD
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Mallory Sonalert
  • Part No:
    JT028-RG-CD
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Minimum Operating Supply Voltage:
    20,20 VDC|VAC
  • Maximum Operating Supply Voltage:
    28,28 VDC|VAC