W48M-113B
Lumex
Push Button Switch - 19mm - SPST - 0.1A - 48V - Momentary - Metal - Illuminated Blue
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: W48M113B
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Lumex
  • Part No:
    W48M-113B
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock: 2
Ships today, if you order in Buy all 2 in-stock or the regular minimum order quantity of 5