Contactor For Power Factor Correction, IEC 400V = 20Kvar, 230 VAC 60Hz | LOVATO Electric BFK2600A23060
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +