Three-Pole Contactor, IEC 95A, AC Coil 60Hz, 460 VAC | LOVATO Electric BF9500A46060
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +