Three-Pole Contactor, IEC 65A, AC Coil 60Hz, 120 VAC | LOVATO Electric BF6500A12060
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +