V575LA80BP
Littelfuse
LA Series 730 VDC 575 V RMS 1410 V Clamp 6500 A 450 pF Radial Lead Varistor
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +