V460LA10P
Littelfuse
Var MOV 460VAC/615VDC 2500A 786.5V Thru-Hole Radial Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +