V320LA7P
Littelfuse
LA Series 420 VDC 320 V RMS 850 V Clamp 1200 A 65 pF Radial Lead Varistor
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +