218.050XP
Littelfuse
AC DC Fuse Cartridge - Holder 5mm x 20mm - 50mA - 250V - Glass.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +