- RTF10R1S
RTF10R1S
Littelfuse/C&K
Switch DIP N.O./N.C. SP10T 10 Slotted Spindle 0.1A 5VDC Gull Wing 10000Cycles 2.54mm SMD Tube
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Description