- SW19STM315
SW19STM315
Linrose Electronics
Pushbutton Switch - 19mm Dia - DPST - 1NO 1NC - Momentary - 250V 5A - Stainless Bezel - Red Power LED@110V - Solder Terminal
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description