- SW19SSL315
SW19SSL315
Linrose Electronics
Pushbutton Switch - 19mm Dia - DPST - 1NO 1NC - Latching - 250V 5A - Stainless Bezel - Red Power LED@110V - Screw Terminal
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description