OSP20-RD0
Leviton
20A fluorescent/incandescent @ 120V, 20A fluorescent @ 277V; 1HP @ 120V, 2HP @ 240V; HVAC: 0.5A @ 120VAC, 1A @ 30VDC.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +