CRV50-KC2
Leviton
Current Transformer, 24" Rogowski Coil, 50A-5000A, 333mV, 7.65 Opening, 96" Lead, 1.0% Accuracy, For Submetering
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +