T355E106K020ATTR
KEMET Electronics
Tantalum Through-Hole Capacitor - Radial - 10uF 10% - 20VDC - 0.125 in Lead Spacing - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +