SHBC13-1R2A0127V
KEMET Electronics
Power Inductors-Leaded 127uH 6A 20% DCR=31.7mOhms
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +