PHBC20-1R7A0054V
KEMET Electronics
Power Inductors-Leaded 54uH 8A 20% DCR=11.5mOhms
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +