PHBC10-0R8A0107V
KEMET Electronics
Power Inductors-Leaded 107uH 3A 20% DCR=53mOhms
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +