P295BL252M500A
KEMET Electronics
Cap Film 0.0025uF 1500V 500V Paper 20% (18 X 7.5 X 14.5mm) Flat Radial 15mm 115A°C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +