MPX1D0840LR68
KEMET Electronics
Metal Composite Inductors - SMD - 0.68uH ±20% - 22.4A - 3.6 mOhm - -55°C to +155°C - 8x8x4mm
+ see all
Accessories Notify Me
Description +