MPX1D0830L4R7
KEMET Electronics
Metal Composite Inductors - SMD - 4.7uH ±20% - 7.7A - 29.7 mOhm - -55°C to +155°C - 8x8x3mm
+ see all
Accessories Notify Me
Description +