MPX1D0624LR68
KEMET Electronics
Metal Composite Inductors - SMD - 0.68uH ±20% - 12.6A - 7.8 mOhm - -55°C to +155°C - 6x6x2.4mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +