MPX1D0618L2R2
KEMET Electronics
Metal Composite Inductors - SMD - 2.2uH ±20% - 5.4A - 33.8 mOhm - -55°C to +155°C - 6x6x1.8mm
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +