MPX1D0520L1R0
KEMET Electronics
Metal Composite Inductors - SMD - 1uH ±20% - 7.6A - 18.9 mOhm - -55°C to +155°C - 5x5x2mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +