MPCG0750L1R0
KEMET Electronics
1uH 20% DCR=3.6mOhm 16A/25A 8x6.5x5 Pkg
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +